top of page

Kurumsal Fikir Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Yapısında insan faktörünü bulunduran her öğe gibi kurumlar da canlı, yaşayan bir organizma gibidir. Doğar, büyür, olgunlaşır, yıllanır...  

 

Doğumu ve büyüme süreci, ne kadar hedef odaklı ve bilinçli yönetilirse, olgunlaşma döneminde de o kadar başarılı, verimli ve iz bırakan bir kurum olma şansına sahip olur.

 

İçinde bulunduğumuz 21. Yüz yılın dinamik yaşam döngüsünde, yakalanan bu başarının ve verimliliğin sürdürülebilir olması ise, kurumun dönem dönem yorulduğu ve yenilenmeye ihtiyaç duyduğu anların farkında olan yöneticilerle, tarafsız, yaratıcı, kuruma özel hedef ve çözüm odaklı tespitlerin dürüstçe, cesurca hayata geçirilmesiyle mümkündür.

 

Corvus Idea olarak bizlerin de öncelikli amacı, cesur, vizyon sahibi ve yeniliklere açık yöneticilerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri ve hedeflerine ulaşabilmeleri için destek olmaktır.

Siz ihtiyacınızı söyleyin, bizler de size özel fikirlerimizle çözüm yolu olalım...

Yeni Şirket Kurulum Danışmanlığı

Yeni Şirket Kurulum Danışmanlığı hizmetimiz, kurumunuzun/markanızın adından başlayarak yönetim ve organizasyon yapısına, satış – pazarlama stratejilerinden finansal yapılanmasına kadar potansiyel rakiplerinin bir kaç adım önünde hayatına başlamasını ve iz bırakan bir kurum olarak gelişmesini hedefler.

 

Kökleri sağlam, yapısı kuvvetli, dayanıklı ve esnek doğan kurumlar, sağlıklı bir şekilde büyür, gelişir ve sürdürülebilir başarıya sahip olur...

yeniis.png

Mevcut Şirketi Yeniden Yapılandırma Danışmanlığı

Yeniden Yapılandırma - Reenginering Danışmanlığı hizmetimiz, kurumunuzun gençlik döneminin enerjisini geri kazanmasını ve olgunluk döneminin deneyimi ile birleştirerek, hem sektörünüzün hem de ekonominin sürekli gelişen, değişen gündemine karşı daha güçlü, daha dayanıklı, daha esnek bir yönetim ve organizasyon yapısına sahip olmasını hedefler.

 

Kişi değil, görev ve hedef odaklı oluşturulan bir organizasyon yapısı ile verimliliğinizi arttırın...

yeniden-yapilandirma.png

Pazarlama ve Marka Danışmanlığı

Pazarlama ve Marka Danışmanlığı hizmetimiz, gerek yeni yaratılacak kurumun/markanın, gerekse var olan marka/kurumun, kendini sektörel rekabet ortamında en iyi şekilde ifade edebilmesi, farkını ortaya koyarak konumlandırabilmesi ve hedef kitlesine en özgün, en yaratıcı iletişim dili ile ulaşarak, kalıcı bir bağ kurmasını hedefler.

 

İletişim içinde olduğunuz kitlenin sizi nasıl algılayacağına siz karar verin...

pazarlamamarka.png

Satış ve Dağıtım Kanalları Danışmanlığı

Satış ve Dağıtım Kanalları Danışmanlığı hizmetimiz, kurumunuzun can damarı olan satış ekibinizin ve dağıtım kanallarınızın, kurum hedeflerinizle, sektörel ve ekonomik fırsatlara uygun olarak oluşturulacak en etkin satış stratejisi sayesinde her zaman rakiplerinizin önünde olmanızı hedefler.

 

Doğru yerde, doğru zamanda, doğru ürünle, doğru fiyatla, doğru adetle olabilmenin sırrı, satış stratejinizin ve ekibinizin gücüne bağlı...

satisdagitim.png

İş Geliştirme Danışmanlığı

İş Geliştirme Danışmanlığı hizmetimiz, kurumunuzun stratejik iş hedeflerini, insan kaynağı, organizasyon, üretim ve yatırım güçlerini, potansiyel, yeni ve gelişmekte olan iş fırsatları ile bir araya getirerek, var olan iş hacminizi büyütmenizi hedefler.  

 

Büyümenin yolu, global gelişmeleri, yenilikleri takip etmek ve rakiplerinizden önce potansiyel iş fırsatlarını yakalayabilmekten geçer...

isgelistirme.png

Bilişim Teknolojileri Çözüm Danışmanlığı

Bilişim Teknolojileri Çözüm Danışmanlığı hizmetimiz, kurumunuzun, markanızın, Endüstri 4.0 çağında en ön sıralarda yerini almasını ve ilerici çözümlerle sektöründe öncü olmasını hedefler. 

 

Öncü bir kurum/marka olmanın en önemli sırrı, her zaman geleceği bugünden öngörebilmektir...

btcozumleri.png
yeni şirket kurulumu
yeniden yapılandırma
pazarlama marka
satış dağıtım
iş geliştirme
linkler
dijital çözüm
bottom of page